- všechna města -
zobrazit starší představení »
Praha 16:00 Nám. Jiřího z Podě...
VEN.ku TANCI Dětem doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 Nám. Míru
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné nám.
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné náměstí / ...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:45 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program
Praha 20:30 Střecha Parking Ce...
VEN.ku TANCI doprovodný program
* Vstupné dobrovolné, nutná rezervace, Wilsonova 6, Praha 1
Praha 10:30 PONEC
doprovodný program
* Workshop a diskuze
Praha 20:00 PONEC
doprovodný program
* Filmová projekce
Praha 16:30 Piazeta ND
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 10:05 HAMU

Who needs a dramaturg?

Guy Cools (BE)

doprovodný program HAMU
* seminář
Ostrava 17:00 Cooltour

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

doprovodný program Ostrava
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 17:00 PONEC
Dětem doprovodný program PONEC
* film - dokument
Pardubice 15:00 Yogalab
doprovodný program
* rezervace na zdenek.zavodny@divadlo29.cz
Plzeň 10:00 Moving Station
doprovodný program
* petra.stepanova@johancentrum.cz
Plzeň 13:30 Náplavka Plzeň

Pohybový workshop improvizace

Kateřina Dietzová (CZ)

doprovodný program
Plzeň 16:30 Moving Station
doprovodný program Moving Station
* kontakt: petra.stepanova@johancentrum.cz
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Plzeň 20:00 Moving Station
doprovodný program Moving Station
Malovice 16:00 Švestkový Dvůr
doprovodný program Švestkový dvůr
Praha 10:00 Studio ALTA
doprovodný program Studio ALTA
Praha 14:00 dvorek hostelu Bou...
doprovodný program Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 10:00 PUNCTUM/KRÁSOVKA K...
doprovodný program
Brno 21:00 Univerzitní kino S...
doprovodný program Univerzitní kino Scala - kavárna
Hradec Králové 17:30 Bio Central
doprovodný program
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Hradec Králové 20:00 Bio Central
doprovodný program Bio Central
Nečtiny 16:00 Kaple sv. Anny
doprovodný program Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 16:00 Český rozhlas

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

Dětem doprovodný program Praha
* rezervace nutná na lucia.rackova@tanecpraha.eu
Plzeň 17:00 Náplavka Plzeň
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Vítězné náměstí/Še...
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 17:05 PONEC

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

doprovodný program Praha
* rezervace nutná na lucia.rackova@tanecpraha.eu
Liberec 20:00 Kino Varšava
doprovodný program Kino Varšava