8

Červen

KONCEPT, CHOREOGRAFIE, PERFORMANCE:
Viktor Černický 

SCÉNOGRAFIE:
Drahomír Stulír 

SVĚTELNÝ DESIGN:
Zuzana Režná 

DRAMATURGIE:
Lukáš Karásek 

FOTO:
Vojtěch Brtnický

VE SPOLUPRÁCI S:
PONEC – divadlo pro tanec (CZ), BuranTeatr Brno (CZ), CNK Záhrada Banská Bystrica (SK), Stanica Žilina-Zariečie (SK), Théâtre De L‘arsenal ve Val-de-Reuil (FR),  CIRQUEON (CZ),  Divadlo Alfred ve dvoře (CZ), Studio ALTA (CZ), Festival Bazaar (CZ), Divadlo Pôtoň (SK), Festival Kiosk (SK), CSC – Centro per la Scena Contemporanea Bassano del Grappa (IT) 

ZA PODPORY:
Projekt je realizován za finanční podpory Ministerstva kultury ČR, Statutárního města Brna a hl. města Prahy

PREMIÉRA:
11. listopad 2018, PONEC – divadlo pro tanec

DÉLKA:
40 minut

VĚK:
bez omezení

    

22 konferenčních židlí, obsesivní rytmus a jeden odhodlaný muž. Představení, které se pohybuje na pomezí instalace, performance, tance a cirkusu, zábavnou formou ukazuje, že i předměty každodenního života lze proměnit v neuvěřitelné kousky architektury. PLI navazuje na barokní filosofii Gottfrieda Wilhelma Leibnize, robustnost a okázalost tehdejší doby však nahrazuje jednoduchostí a minimalismem scénického provedení.

Inscenace PLI získala v roce 2019 Hlavní cenu České taneční platformy a Cenu diváků a bude prezentována v rámci Aerowaves Spring Forward 2020 v Rijece.

 

Představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Děti jsou vítány v doprovodu dospělých.

Vstupenky

8

Červen

PLI

Divadlo DRAK
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 08-06-2023 19:00 08-06-2023 19:00 Czech republic/Europe PLI 22 konferenčních židlí, obsesivní rytmus a jeden odhodlaný muž. Představení, které se pohybuje na pomezí instalace, performance, tance a cirkusu, zábavnou formou ukazuje, že i předměty každodenního života lze proměnit v neuvěřitelné kousky architektury. PLI navazuje na barokní filosofii Gottfrieda Wilhelma Leibnize, robustnost a okázalost tehdejší doby však nahrazuje jednoduchostí a minimalismem scénického provedení. Inscenace PLI získala v roce 2019 Hlavní cenu České taneční platformy a Cenu diváků a bude prezentována v rámci Aerowaves Spring Forward 2020 v Rijece.   Představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Děti jsou vítány v doprovodu dospělých. Hradební 632/1 Hradec Králové Česká republika

9

Červen

PLI

Městské divadlo Varnsdorf
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 09-06-2023 19:00 09-06-2023 19:00 Czech republic/Europe PLI 22 konferenčních židlí, obsesivní rytmus a jeden odhodlaný muž. Představení, které se pohybuje na pomezí instalace, performance, tance a cirkusu, zábavnou formou ukazuje, že i předměty každodenního života lze proměnit v neuvěřitelné kousky architektury. PLI navazuje na barokní filosofii Gottfrieda Wilhelma Leibnize, robustnost a okázalost tehdejší doby však nahrazuje jednoduchostí a minimalismem scénického provedení. Inscenace PLI získala v roce 2019 Hlavní cenu České taneční platformy a Cenu diváků a bude prezentována v rámci Aerowaves Spring Forward 2020 v Rijece.   Představení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Děti jsou vítány v doprovodu dospělých. Partyzánů 1442 Varnsdorf Česká republika
Foto: Vojtěch Brtnický
Foto: Vojtěch Brtnický

#tanecpraha