15

Červen

KONCEPT A CHOREOGRAFIE:
Věra Ondrašíková 

DRAMATURGIE:
Marta Ljubková

Tanečníci:
Jaro Ondruš, David Králík, Daniele Iemolo

HUDBA:
Filip Míšek

PROJEKCE:
Michal Rydlo

SVĚTELNÝ DESIGN:
Pavel Kotlík

PRODUKCE:
Natálie Matysková

PODPOŘILI:
Magistrát hl. města Prahy, Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury. Představení vzniklo v koprodukci s Tanec Praha z.ú. / Ponec - divadlo pro tanec.

DÉLKA:
50 min

PREMIÉRA:
10. září 2022, Volnočasové centrum H55, Praha

VĚK:
teens, dospělý

O stromech a lidech z jiné perspektivy… 

Mnohým z nás se při pomyšlení na nejznámější, ikonické prostředí divadelního jeviště 20. století vybaví osamělý uschlý strom v Beckettově Čekání na Godota. Je svědkem doby a jejích osudových zvratů a porážek. Choreografka a tanečnice Věra Ondrašíková v inscenaci obsadila strom do řady tanečních rolí, ve kterých se mění nejen jeho funkce a významy, ale také jeho zázračné proměny v čase. 

Autor: Rok Vevar

Vstupenky

15

Červen

STORIES

Městské kulturní středisko Vimperk
19:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 15-06-2023 19:00 15-06-2023 19:00 Czech republic/Europe STORIES O stromech a lidech z jiné perspektivy…  Mnohým z nás se při pomyšlení na nejznámější, ikonické prostředí divadelního jeviště 20. století vybaví osamělý uschlý strom v Beckettově Čekání na Godota. Je svědkem doby a jejích osudových zvratů a porážek. Choreografka a tanečnice Věra Ondrašíková v inscenaci obsadila strom do řady tanečních rolí, ve kterých se mění nejen jeho funkce a významy, ale také jeho zázračné proměny v čase.  Autor: Rok Vevar Johnova 226/2 Vimperk Česká republika
Foto: Barbara Janů
Foto: Barbara Janů

#tanecpraha