22

Listopad

Představení se koná ve spolupráci s Mezinárodním festivalem dokumentárního divadla Akcent

Family Friendly 

Tvůrčí tým:

Ábris Gryllus, Márton Emil Tóth, Tamara Zsófia Vadas, Viktória Varga, Anna Zsigó

producent:

SÍN Arts Centre (HU)

Projekt je realizován za podpory:

Be SpectACTive! - CapoTrave/Kilowatt (IT), Artemrede (PT), Bakelit Multi Art Center (HU), Brut (AT), Buda Kunstencentrum (BE), Cafè de las Artes Teatro (ES), Domino (HR), Divadelná Nitra(SK), Dublin theatre festival (IE), Göteborgsstadss, kulturförvaltning/ Storateatern (SE), Institution Student Cultural Centre (RS), Occitanieen scène languedoc-roussillon (FR), PlesniTeater Ljubljana (SI), Tanecpraha (CZ), Teatrul national RaduStanca (RO).

Dále vznikl za podpory:

National Cultural Fund of Hungary, Trafó House of Contemporary Arts, Workshop Foundation,. Katlan Group

Co se stane, až nastane konec světa? Jak se hodláme zachránit a postarat jeden o druhého? Co nás může naučit dívčí síla? Jsme vůči ní dostatečně otevření?

Nibiru III. - LOUD RING je postapokalyptická léčba, při níž skrze pohyb a představivost slyšíme hlas mladých dívek.

Legendy říkají, že Nibiru je desátá planeta sluneční soustavy, která se srazí se Zemí a ukončí veškeré formy života, jak je známe.

Představení zve diváky do fiktivního světa, který vznikl ve spolupráci skupiny teenagerů s profesionálními umělci.

Foto: Martón Emil Tóth

Vstupenky

22

Listopad

Nibiru III. - LOUD RING

Divadlo Archa
16:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 22-11-2020 16:00 22-11-2020 16:00 Czech republic/Europe Nibiru III. - LOUD RING Co se stane, až nastane konec světa? Jak se hodláme zachránit a postarat jeden o druhého? Co nás může naučit dívčí síla? Jsme vůči ní dostatečně otevření? Nibiru III. - LOUD RING je postapokalyptická léčba, při níž skrze pohyb a představivost slyšíme hlas mladých dívek. Legendy říkají, že Nibiru je desátá planeta sluneční soustavy, která se srazí se Zemí a ukončí veškeré formy života, jak je známe. Představení zve diváky do fiktivního světa, který vznikl ve spolupráci skupiny teenagerů s profesionálními umělci. Foto: Martón Emil Tóth Poříčí 1047/26 Praha Česká republika
( Photo: László Bellai)
( Photo: Máté Bartha)
( Photo: Máté Bartha)
( Photo: Michal Hančovský)
( Photo: Michal Hančovský)

#tanecpraha