MOŽNOSTI TU JSOU – pohybová skica

 

Co kdybychom znovu navrhli naše města a vytvořili nové společenské struktury tak, aby vycházely z přírodních principů, procesů a rytmů? Příroda je zdrojem harmonie a země nám poskytuje pevnou půdou pod nohama, je zdrojem obživy a transformace.Drobná změna úhlu pohledu může znamenat navrácení přirozené vitality v nás i v našem okolí.
 

Koncept, choreografie, účinkují: Markéta Stránská & Carolina Arandia
Hudba: Tremor, skladba Malambo
 

Markéta Stránská, tanečnice, choreografka a fyzioterapeutka, zažila velmi úspěšný debut své autorské tvorby sólem LeŤ, které bylo vybráno mezi Aerowaves Twenty20. Je častou účastnicí stáží Candoco Dance Company v Londýně, věnuje se i lektorské činnosti a s francouzským choreografem Jeanem Gaudinem letos vytvořila své druhé dílo nazvané …Or to Be.

Carolina Arandia, tanečnice, divadelní designerka a performerka působící v Praze. Její tvůrčí prácie je založena na performativitě, choreografii a objektech. Absolvovala Interactivity and New Media of the National University of Art of Argentina, specializace Object Theatre (2019). Rozvíjí se profesně jako performerka, výzkumnice, lektorka a režisérka. 

 
#tanecpraha