18

Červen

TVŮRCE, PERFORMERKA, CHOREOGRAFKA:
Cécile Da Costa

PERFORMER, CHOREOGRAF:
Lukáš Karásek

PERFORMERKA:
Thelma Anouk Da Costa

DRAMATURGIE & ZVUKOVÝ DESIGN:
Ondřej Holba

HUDBA:
Martin Janíček

SCÉNOGRAFIE:
Dragan Stojčevski

SVĚTELNÝ DESIGN:
Jiří Šmirk

KOSTÝMY:
Dorota Krátká

PROJEKCE:
Dominik Žižka

PRODUCENT:
ProFitArt

KOPRODUCENT:
Tanec Praha z.ú. / PONEC - divadlo pro tanec

PARTNEŘI:
Cirqueon, Uhelný mlýn

ZA PODPORY:
Ministerstvo kultury ČR, Hlavní město Praha, Státní fond kultury

PREMIÉRA:
26. 2. 2022 – PONEC - divadlo pro tanec

DÉLKA:
40 min

VĚK:
Family friendly, 8+

Můžeme si vyprávět krásné příběhy a hrát hry, i když čelíme katastrofě? Je těžké si představit budoucnost. Modely, paradigmata selhávají. 

Vysvětlím vám, co se děje.
Podíváme se společně do budoucnosti.
Potřebuji, abyste poslouchali.
Potřebuji sama pochopit, jaké jsou vyhlídky a čemu čelíme.
Potřebuji to pochopit, abych to mohla vysvětlit své dceři.

Čelíme možnému kolapsu naší společnosti? Nebo dokonce civilizace?
Zastaví tento kolaps naši budoucnost? Nebo otevře nekonečné množství dalších?
Má chobotnice zelené oči?
Jsem takovou matkou, jakou chci být?
Může robot vyprávět příběh?
Můžu připravit svoji dceru na neznámo?
Jakou barvu mám radši? Modrou nebo růžovou?

Tak pojďme začít od začátku, z ničeho, z bodu nula.
Pojďme to zkusit a hrát si znovu a znovu a znovu…

 

Ve své autorské inscenaci francouzská performerka a tanečnice Cécile Da Costa společně s Lukášem Karáskem odpovídají na otázky její devítileté dcery Thelmy, které mohou být dětsky naivní i překvapivě vážné. 

Rodinná inscenace je vhodná pro děti od osmi let. V představení se mluví česky, francouzsky a anglicky. Pro plnohodnotný umělecký zážitek není třeba ovládat všechny tři jazyky, postačí okrajová znalost alespoň jednoho.

  

 

Herna po představení

My, dospělí a rodiče, všichni známe tu nepříjemnou situaci, kdy musíme udělat naléhavou práci, poslat důležité e-maily, zatímco děti vyžadují naši pozornost. Když každý z nás potřebuje vyjádřit své vlastní priority a pocity, kde je rovnováha?

Pojďte si užít chvíli se svými dětmi plnou her a pohybu, která se bude odehrávat v atmosféře a scénografii inscenace Zero etc.. Dáme vám i vašim dětem možnost vyjádřit se a objevit základní principy pohybového divadla.

Délka: 20 minut
Lektoři: Cécile Da Costa, Lukáš Karásek a Thelma Anouk Da Costa

Vstupenky

18

Červen

Zero etc.

Divadlo 29
18:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 18-06-2023 18:00 18-06-2023 18:00 Czech republic/Europe Zero etc. Můžeme si vyprávět krásné příběhy a hrát hry, i když čelíme katastrofě? Je těžké si představit budoucnost. Modely, paradigmata selhávají.  Vysvětlím vám, co se děje. Podíváme se společně do budoucnosti. Potřebuji, abyste poslouchali. Potřebuji sama pochopit, jaké jsou vyhlídky a čemu čelíme. Potřebuji to pochopit, abych to mohla vysvětlit své dceři. Čelíme možnému kolapsu naší společnosti? Nebo dokonce civilizace? Zastaví tento kolaps naši budoucnost? Nebo otevře nekonečné množství dalších? Má chobotnice zelené oči? Jsem takovou matkou, jakou chci být? Může robot vyprávět příběh? Můžu připravit svoji dceru na neznámo? Jakou barvu mám radši? Modrou nebo růžovou? Tak pojďme začít od začátku, z ničeho, z bodu nula. Pojďme to zkusit a hrát si znovu a znovu a znovu…   Ve své autorské inscenaci francouzská performerka a tanečnice Cécile Da Costa společně s Lukášem Karáskem odpovídají na otázky její devítileté dcery Thelmy, které mohou být dětsky naivní i překvapivě vážné.  Rodinná inscenace je vhodná pro děti od osmi let. V představení se mluví česky, francouzsky a anglicky. Pro plnohodnotný umělecký zážitek není třeba ovládat všechny tři jazyky, postačí okrajová znalost alespoň jednoho.      Herna po představení My, dospělí a rodiče, všichni známe tu nepříjemnou situaci, kdy musíme udělat naléhavou práci, poslat důležité e-maily, zatímco děti vyžadují naši pozornost. Když každý z nás potřebuje vyjádřit své vlastní priority a pocity, kde je rovnováha? Pojďte si užít chvíli se svými dětmi plnou her a pohybu, která se bude odehrávat v atmosféře a scénografii inscenace Zero etc.. Dáme vám i vašim dětem možnost vyjádřit se a objevit základní principy pohybového divadla. Délka: 20 minut Lektoři: Cécile Da Costa, Lukáš Karásek a Thelma Anouk Da Costa Ul. sv. Anežky České 29 Pardubice Česká republika
Foto: Vojtěch Brtnický
Foto: Vojtěch Brtnický

#tanecpraha