Woods - tvůrčí tým

Clarice Lima (BR) je tanečnice, choreografka, lektorka a režisérka. Vystudovala uměleckou taneční školu MTD v Amsterdamu (2006) a její početná tvorba se setkává s ohlasy v rodné Brazílii i zahraničí. S taneční platformou FUTURA se pohybuje mezi tancem, performancí a vizuálním uměním a rozvíjí kreativní partnerství a strategie. 
www.claricelima.org

Catarina Saraiva (PT) se pohybuje mezi Evropou a Jižní Amerikou. V současnosti je kurátorkou portugalských festivalů Linha de Fuga a Verão Azul. V rámci různých projektů a institucí pokračuje ve spolupráci s jihoamerickým kontinentem a jeho umělci. Jako kurátorka působila v Movimiento Sur (CH) a Panorama Festival (BR). Zajímá se o rozvoj kritického dialogu a vědomostí skrz umění a synergie mezi dvěma kontinenty. 

Nina Fajdiga (SL) je choreografka, performerka, lektorka. Vystudovala uměleckou taneční školu SNDO v Amsterdamu (2007). V roce 2006 byla na amsterdamském festivalu ITS oceněna jako nejnadějnější mladá choreografka. Její díla získala podporu Evropské kulturní nadace a Ministerstva kultury Slovinské republiky, vznikala v produkci a koprodukci institucí DWA Amsterdam, Huis aan de Werf Utrecht, La Caldera Barcelona a byla uvedena na několika mezinárodních festivalech. Jako performerka spolupracovala s umělci z celého světa.

Aline Bonamin (BR) vystudovala tanec na brazilské Anhembi Morumbi University. Od roku 2013 jako performerka a asistentka choreografie spolupracuje s brazilskou choreografkou Clarice Lima v rámci její platformy FUTURA na projektech jako Árvores/ Trees, Dance Hurts, Supernada EP01, Bichos Soltos ad. Jako performerka spolupracuje s brazilskými umělci Cristianem Duartem a Uxou Xavier.

Chcete vědět víc? Zkuste kliknout tady.

 

#tanecpraha