29

Červen

KONCEPT:
Johana Pocková

REŽIE:
Sabina Bočková, Johana Pocková

TVORBA, INTERPRETACE:
Sabina Bočková, Johana Pocková, Barbora Rokoszová 

HUDBA:
Lukáš Palán

SOUND DESIGN:
Jakub Štourač

SCÉNOGRAFIE:
Denisa Švachová

SVĚTELNÝ DESIGN:
Michal Horáček

DRAMATURGICKÁ KONZULTACE:
Petra Hauerová

FINANČNĚ PODPOŘILI:
Ministerstvo kultury, Státní fond kultury, Magistrát hlavního města Prahy

ZA PODPORY:
Bazaar festival, Rezi.dance Komařice, Švestkový dvůr Malovice, Moving Station Plzeň, SE.S.TA.

KOPRODUCENT:
TANEC PRAHA - festival ve spolupráci s GHMP

PREMIÉRA:
5.10.2020
PONEC - divadlo pro tanec

DÉLKA:
45 minut

        

        

    

Milí diváci,
před návštěvou divadla prosím věnujte pozornost aktuálním podmínkám návštěvy kulturních akcí. Informace pro návštěvníky GHMP naleznete zde.
Děkujeme za pochopení.

 

Mezinárodní festival TANEC PRAHA a GHMP v rámci doprovodného programu Bio Troja uvádí představení Treatment of Remembering.

„Představte si, že dýcháte.“

Tři performerky podstupují společně s diváky proceduru ,,Treatment of Remembering”* v čase, kdy člověkem vyčerpaná příroda již neexistuje, a v poetických tanečních obrazech se na ni rozpomínají. Původně divadelní zpracování je zasazeno do venkovního prostoru a vnitřní prožitek je v přímé konfrontaci s reálným živým světem. Citlivost sound designu a autorské hudby umocňuje intenzitu smyslového vnímání, a dotváří tak dílo naplněné neustálou vibrací vzniku a zániku.

*procedura rozpomínání  

V případě nepříznivého počasí se akce ruší.
 

Vstupenky

29

Červen

Treatment of Remembering

Zámek Troja
16:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 29-06-2021 16:00 29-06-2021 16:00 Czech republic/Europe Treatment of Remembering Milí diváci, před návštěvou divadla prosím věnujte pozornost aktuálním podmínkám návštěvy kulturních akcí. Informace pro návštěvníky GHMP naleznete zde. Děkujeme za pochopení.   Mezinárodní festival TANEC PRAHA a GHMP v rámci doprovodného programu Bio Troja uvádí představení Treatment of Remembering. „Představte si, že dýcháte.“ Tři performerky podstupují společně s diváky proceduru ,,Treatment of Remembering”* v čase, kdy člověkem vyčerpaná příroda již neexistuje, a v poetických tanečních obrazech se na ni rozpomínají. Původně divadelní zpracování je zasazeno do venkovního prostoru a vnitřní prožitek je v přímé konfrontaci s reálným živým světem. Citlivost sound designu a autorské hudby umocňuje intenzitu smyslového vnímání, a dotváří tak dílo naplněné neustálou vibrací vzniku a zániku. *procedura rozpomínání   V případě nepříznivého počasí se akce ruší.   U Trojského zámku 1/4 Praha Česká republika

29

Červen

Treatment of Remembering

Zámek Troja
18:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 29-06-2021 18:00 29-06-2021 18:00 Czech republic/Europe Treatment of Remembering Milí diváci, před návštěvou divadla prosím věnujte pozornost aktuálním podmínkám návštěvy kulturních akcí. Informace pro návštěvníky GHMP naleznete zde. Děkujeme za pochopení.   Mezinárodní festival TANEC PRAHA a GHMP v rámci doprovodného programu Bio Troja uvádí představení Treatment of Remembering. „Představte si, že dýcháte.“ Tři performerky podstupují společně s diváky proceduru ,,Treatment of Remembering”* v čase, kdy člověkem vyčerpaná příroda již neexistuje, a v poetických tanečních obrazech se na ni rozpomínají. Původně divadelní zpracování je zasazeno do venkovního prostoru a vnitřní prožitek je v přímé konfrontaci s reálným živým světem. Citlivost sound designu a autorské hudby umocňuje intenzitu smyslového vnímání, a dotváří tak dílo naplněné neustálou vibrací vzniku a zániku. *procedura rozpomínání   V případě nepříznivého počasí se akce ruší.   U Trojského zámku 1/4 Praha Česká republika

Související představení

Treatment of Remembering

POCKETART / Sabina Bočková, Johana Pocková, Inga Zotova - Mikshina (CZ)
20:00
Sokolský ostrov

Treatment of Remembering

POCKETART / Sabina Bočková, Johana Pocková, Inga Zotova - Mikshina (CZ)
19:00
Klášter Kladruby (zahrada u kostela)

Treatment of Remembering

POCKETART / Sabina Bočková, Johana Pocková, Inga Zotova - Mikshina (CZ)
19:00
Zámecký park Choceň

#tanecpraha