Zajímá vás propojování komunit v neobvyklých lokalitách a umění ve veřejném prostoru? Máte chuť ponořit se do kultur jiných národů a přiblížit je širokému spektru veřejnosti kreativním způsobem?

Pak se nám neváhejte ozvat!

Letošní festival TANEC PRAHA otevře červnové víkendy kulturám severských zemí, Afriky, Brazílie a Ukrajiny. A to na Žižkov Highline, v Krenovce a jejím okolí, tedy především v oblasti dolního Žižkova v blízkosti divadla PONEC, ale i jinde.
Kulturu festival vnímá v nejširším smyslu slova, tzn. včetně gastronomie. Zapojí místní i zahraniční umělce s cílem oslovit co nejširší veřejnost.

 

Co očekáváme:

  • zkušenost s produkčním zajištěním akcí, schopnost plánování, příprav, smluvního zajištění, dále samotné realizace, ale také vyúčtování, reportingu a evaluace
  • kreativní přístup, možnost přinášet do týmu nové nápady a inovace
  • schopnost týmové práce v širším kolektivu (management, umělecké vedení, technický tým a tým komunikace)
  • zodpovědnost, hospodárný a ekologický přístup
  • znalost angličtiny pro komunikaci s umělci, ambasádami a kulturními instituty

 

Co nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí, práci na ŽL
  • finanční ohodnocení odpovídající kulturnímu, neziskovému sektoru dle kvalifikace uchazeče (běžná hodinová taxa 250–280 Kč/hod. dle zkušeností)
  • inspirativní práci s umělci a partnery různých kontinentů a českou uměleckou obcí

 

TANEC PRAHA – mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla – je jednou z největších událostí v kulturním kalendáři ČR. Od roku 1989 každoročně v červnu představuje pestrost a kvalitu aktuální zahraniční a tuzemské taneční scény, dává prostor pro experiment i přesah do jiných žánrů, podporuje vznik nových děl coby koproducent. Více na: https://tanecpraha.cz/.

 

Zaujaly vás naše plány?

Pak nám pošlete CV a krátký motivační dopis co nejdříve, nejpozději do 10. 3. 2024 na e-mail: office@tanecpraha.eu. Máte-li doplňující otázky, můžete zavolat na tel. 774 574 130.

#tanecpraha