Spitfire Company & kol. (CZ)

 

Miřenka Čechová: performerka, choreografka, režisérka, autorka knih Miss AmeriKa a Baletky, vůdčí osobnost nejen Spitfire Company, ale i souboru Tantehorse. Její autorská tvorba sklízí úspěchy na českých i  mezinárodních scénách, např. The Best of Contemporary Dance deníku Washington Post, Herald Angel Award. 

Petr Boháč: je režisér a vystudovaný odborník na českou literaturu. Jeho režie se objevily ve více než 20 zemích. Několik jeho režií obdrželo ocenění jako např. The Fringe First Award, Aerowaves Priority Companies 2014, Ceny Divadelních novin apod. V současné chvíli je i ředitelem Paláce Akropolis. 

Daniel Pražák: se více než desátým rokem věnuje freestyle fotbalu. Za tuto dobu stihl obdržet přes dvacet trofejí. Jako jedinému Čechovi se podařilo zvítězit na mistrovství světa ve freestyle fotbalu, konkrétně v disciplíně “sick three”, jež se fokusuje na tři nejtěžší triky udělané za sebou.

badfocus alias Prokop Korb je hudební producent, skladatel a multiinstrumentalista. Má za sebou řadu koncertních vystoupení jako například na United Islands, Mladí ladí jazz, Spectaculare, londýnském festivalu Electronica, Tallinn Music Week nebo na kanadském M for Montreal. V roce 2023 se navíc dostal mezi finalisty projektu HEMI Music Awards.

 

www.spitfirecompany.cz

​  ​  
Nejbližší akce

Vivat Messi

Spitfire Company & kol. (CZ)
19:00
Divadlo Hybernia

#tanecpraha