Some choreographies + Swan Lake Solo

Jacopo Jenna (IT)Olga Dukhovnaya (UA/FR)

21

Červen

REŽIE, CHOREOGRAFIE:
Jacopo Jenna

ÚČINKUJÍCÍ:
Ramona Caia

VIDEOPROJEKCE:
Roberto Fassone

PŮVODNÍ ZVUK:
Francesco Casciaro 

LIGHT DESIGN:
Mattia Bagnoli

KOSTÝMY:
Eva di Franco 

ORGANIZACE:
Luisa Zuffo 

PRODUKCE:
KLm - Kinkaleri

KOPRODUKCE:
Centrale Fies

ZA PODPORY:
Azienda Speciale Palaexpo Mattatogi, Progetto PrendersiCura

PREMIÉRA:
31. července 2020, Centrale Fies XL Festival / Dro (TN) Italy

DÉLKA:
40 min

VĚK:
dospělý

 

   

 


CHOREOGRAFIE:
Olga Dukhovnaya, na základě volné interpretace Čajkovského baletu

INTERPRETI:
Olga Dukhovnaya & Alexis Hedouin

ZVUK:
Anton Svetlichny

SVĚTLO A KOSTÝMY:
Guillaume Jouin & Marion Regnier

PORADCE:
François Maurisse

TECHNICKÝ MANAŽER:
François Aubry/Felix Löhmann

PRODUKČNÍ MANAŽER:
Amélie-Anne Chapelain

FOTOGRAFIE:
Doriane Rio

PRODUKCE:
C.A.M.P

KOPRODUKCE:
le Quartz – Scène Nationale de Brest ; Au bout du plongeoir
 & la Coopération Nantes-Rennes-Brest-Rouen - Itinéraires d’artiste(s).

S PODPOROU:
Rencontres chorégraphiques internationales de Seine-Saint-Denis a DRAC Bretagne. S poděkováním CCNRB – Collectif FAIR-E za taneční prostory. 

PREMIÉRA:
15. květen 2022, Rencontres Chorégraphiques Internationales des Seine St-Denis, Montreuil, FR

DÉLKA:
35 min

VĚK:
dospělý

C.A.M.P je asociace, která čerpá granty francouzského Ministerstva kultury (Direction régionale des Affaires culturelles / Bretagne), měst Lorient, Port-Louis, Locmiquélic, la Région Bretagne a le Département du Morbihan.

 

Vydejte se na cestu v čase a kolem světa v inscenaci Some Choreographies (Několik choreografií) Jacopa Jenny. Performerka Ramona v ní vede neutuchající dialog s rychlou sekvencí videí, která jsou přehlídkou všech možných způsobů lidského pohybu. Tanečnice zrcadlí dění na obrazovce a svým projevem vdechuje stávajícímu 2D materiálu život, třetí rozměr a nové hodnoty a významy. V závěrečném propojení s autorskými video obrazy krajiny a živých organismů umělce Roberta Fassoneho hledá spojitost člověka s nekonečným universem

 

 

Olga Dukhovnaya ve spolupráci se skladatelem Antonem Svetlichnym ztvárnila vlastní verzi Labutího jezera s cílem vytvořit z tohoto klasického baletu moderní představení. Záměru vytvořit představení ve velkém měřítku zasadil po dvou letech karantény poslední ránu válečný konflikt. Olga Dukhovnaya se vzdala zakázky moskevského muzea vytvořit choreografii pro více než 30 tanečníků s živým orchestrem a zpěváky. Ukrajinská choreografka přepracovala původní koncept a celý baletní soubor soustředila do jediné umělkyně: sebe samé. Na pozadí zmíněných událostí se zrodilo zásadní a dynamické taneční představení Swan Lake Solo, které je prostoupeno tóny radostné a nespoutané svobody.

 

 

Swan Lake Solo_teaser from C.A.M.P on Vimeo.

Vstupenky

21

Červen

Some choreographies + Swan Lake Solo

PONEC - divadlo pro tanec
20:00
Koupit vstupenku
Přidat do kalendáře 21-06-2023 20:00 21-06-2023 20:00 Czech republic/Europe Some choreographies + Swan Lake Solo Vydejte se na cestu v čase a kolem světa v inscenaci Some Choreographies (Několik choreografií) Jacopa Jenny. Performerka Ramona v ní vede neutuchající dialog s rychlou sekvencí videí, která jsou přehlídkou všech možných způsobů lidského pohybu. Tanečnice zrcadlí dění na obrazovce a svým projevem vdechuje stávajícímu 2D materiálu život, třetí rozměr a nové hodnoty a významy. V závěrečném propojení s autorskými video obrazy krajiny a živých organismů umělce Roberta Fassoneho hledá spojitost člověka s nekonečným universem     Olga Dukhovnaya ve spolupráci se skladatelem Antonem Svetlichnym ztvárnila vlastní verzi Labutího jezera s cílem vytvořit z tohoto klasického baletu moderní představení. Záměru vytvořit představení ve velkém měřítku zasadil po dvou letech karantény poslední ránu válečný konflikt. Olga Dukhovnaya se vzdala zakázky moskevského muzea vytvořit choreografii pro více než 30 tanečníků s živým orchestrem a zpěváky. Ukrajinská choreografka přepracovala původní koncept a celý baletní soubor soustředila do jediné umělkyně: sebe samé. Na pozadí zmíněných událostí se zrodilo zásadní a dynamické taneční představení Swan Lake Solo, které je prostoupeno tóny radostné a nespoutané svobody.     Swan Lake Solo_teaser from C.A.M.P on Vimeo. Husitská 24A/899 Praha Česká republika
Swan lake
Some choreographies

Související představení

#tanecpraha