Máte kolem sebe zvídavé a hravé dívky, které neposedí a pořád něco tvoří a vymýšlějí své vlastní projekty? Rádi byste rozvíjeli různé talenty svých dětí pod profesionálním vedením? V červnu máme pro dívky 10-18 let připravený jedinečný interaktivní projekt s maďarskými umělci.Pohyb, tanec, spolupráce, koletiv. Masky, zpět, zvuk, diskuse a tvoření podle vlastní fantazie... To všechno a mnohem více se bude prolínat v intezivní spolupráci v termínech 18. 6. - 25. 6. 2021.

Přihlaste dívky k nám pokud:
- jsou ve věku mezi 10 – 18 let
- rády tančí či se vyjadřují pohybovou formou
- mají nějakou taneční zkušenost a zajímá je improvizace
- předtím ještě netančily, ale je baví svobodný, tvořivý tanec
- je zajímá hudba, zpěv nebo jakékoli kreativní vytváření zvuku
- je zajímá výtvarná činnost a možnost vytvářet prostor dle vlastní fantazie
- jsou zvědave a rády tvoří v kolektivu

Podrobnější informace zde
Přihlašování a více:
barbora.makalova@tanecpraha.eu

Projekt se uskutečňuje v rámci festivalu TANEC PRAHA.
NIBIRU je projektem maďarských umělců Tamary Zsófie Vadas (tanečnice, choreografky, pedagožka), Ábris Gryllus (interdisciplinární mediální umělec a hudebník) a Márton Emil Tóth (vizuální umělec), ve kterém tvoří děti/dospívající klíčovou roli.
V rámci evropského projektu Be SpectACTtive! absolvovali umělci rezidenci i v divadle PONEC a tvořili s místními dětmi. Stejně tak v srbském Novém Sadu, belgickém Kortrijku a maďarské Budapešti.
Premiéra inscenace se konala v Budapešti v lednu 2019. Česká premiéra bude uvedena v Praze / divadle PONEC 25. června 2021 v rámci festivalu TANEC PRAHA.

#tanecpraha