Open Call – Workshop Giving & receiving feedback s Bushem Hartshornem
10. – 12. 11. 2023, Studio Krenovka
Deadline pro přihlášení  25.10. 2023

 

OPEN CALL – Workshop Giving & receiving feedback s Bushem Hartshornem

Vyhlašujeme Open Call na intenzivní třídenní workshop s Bushem Hartshornem ve Studiu Krenovka 10. – 12. listopadu 2023, který je určen pro tanečníky, choreografy a další zájemce, kteří poskytují zpětnou vazbu umělcům.

Workshop je zaměřený na poskytování a přijímání zpětné vazby, bude se zabývat metodou nenásilné komunikace (nonviolent communication, NVC) a principy neurolingvistického programování (neuro-linguistic programming, NLP), které najdou uplatnění v celé řadě situací osobního i profesního života. Součástí workshopu bude také úvod do metodiky zpětné vazby podle Liz Lerman (Critical Response Process), kterou si účastníci následně vyzkouší v praxi, a další metody techniky zpětné vazby.

Účastníci si rozšíří povědomí o důležitosti zpětné vazby pro rozvoj umělců, seznámí se s příklady situací, kdy a jak je vhodné zpětnou vazbu použít. Ucelí si představu o zpětné vazbě, získají sebevědomí v této metodě a vědomí, že zpětná vazba představuje smysluplný a účinný nástroj, který mohou efektivně využívat.

Zvolená metoda je určena lidem, kteří hledají jakousi „intervenci“ pro svůj proces tvorby, nicméně metodu lze využít také na již „hotové“ dílo. Účastníci si s sebou přinesou na ukázku práci, kterou chtějí okomentovat a dostat na ni zpětnou vazbu. Může se jednat o krátkou taneční práci,  kurátorské programy, písemné materiály nebo jen nápady.

 

Bush Hartshorn

Po deseti letech za volantem kamionu absolvoval Bush umělecká studia na anglické Dartington College of Arts. Od té doby pracuje jako komunitní umělec, taneční a divadelní dramaturg, performer a umělecký ředitel. Je kvalifikovaným koučem vztahové dynamiky, která se stala základem jeho práce v oblasti mentoringu tanečních umělců.Od ledna 2015 působí Bush jako mentor/kouč umělců v Austrálii, na Tchaj-wanu, Kypru, ve Velké Británii, Španělsku, České republice, Litvě, Maďarsku a Polsku.

 


3 denní workshop se bude konat ve Studiu Krenovka vždy od 10:00 do 16:30 s přestávkou na oběd.

10. – 12. 11. 2023

Poplatek za workshop: 500 Kč

Workshop se bude konat v angličtině, dobrá znalost jazyka nutná

Zájemce prosíme o vyplnění FORMULÁŘE – závazné přihlášky do 25. 10. 2023.

 

Kontakt: zuzana.bednarcikova@tanecpraha.eu

Workshopy jsou financované Ministerstvem kultury České republiky, Národním plánem obnovy.

 

 

#tanecpraha