Letošní doprovodné akce České taneční platformy zahrnují také mezinárodní mentorovaný program jak psát recenze (review-writing) ve spolupráci se Springback Academy. Čas přihlásit se je právě teď!
 

10 - 12 úspěšných žadatelů zhlédne všech 14 inscenací uvedených na České taneční platformě (intenzivní program od 27. 9. 13:00h do 30. 9. 15:00 h) a napíše každý den krátkou novinářskou recenzi pod vedením 3 mentorů - novinářů Springback Magazine, včetně Springback editora a kritika britského listu Guardian Sanjoy Roye a české kritičky Niny Vangeli. Kritiky budou následně publikovány na webu České taneční platformy. Workshop zahrnuje také přípravnou online úvodní lekci o psaní recenzí se Sanjoy Royem.
 

Workshop bude probíhat v angličtině, ale účastníci si mohou vybrat, zda recenze napíší česky či anglicky. Při výběru českého jazyka (max. 3 účastníci workshopu) dostanou účastníci feedback od zkušené české kritičky, v případě anglicky psaných recenzí feedback poskytnou mentoři ze Springback Academy. Workshop je pro účastníky zdarma, zahrnuje vstupenky na všechna představení uvedená na festivalu Česká taneční platforma 2021 a jeho doprovodné akce. Festival nehradí ubytování a cestu na místo konání workshopu.

 

Zájemci prosím vyplňte přihlašovací formulář ZDE.

Deadline pro přihlášení: 5. září 2021

Rozhodnutí o výběru účastníků bude oznámeno do 10. září 2021.

Případné dotazy prosím směřujte na: zuzana.bednarcikova@tanecpraha.eu

 

#tanecpraha