UMĚLECKÁ REŽIE A CHOREOGRAFIE:
Helene Weinzierl

ÚČINKUJÍ:
Luan de Lima, Eli Hooker, Uwe Brauns

SVĚTELNÝ DESIGN:
Peter Thalhamer

HUDEBNÍ SKLADATEL A ARANŽMÁ:
Oliver Stotz

PRODUKCE:
CieLAROQUE/helene weinzierl a  tanzimpulse Salzburg.

PREMIÉRA:
25. října 2018, Salzburg, ARGEkultur

DÉLKA:
50 min

VĚK:
dospělý

ZA PODPORY:
BMKOES Austria, Salzburg Stadt:Kultur, Salzburg Land:Kultur, DANCE ON TOUR Austria - projekt od Tanzquartier Wien ve spolupráci s Federálním ministerstvem pro evropské a mezinárodní záležitosti.

Všechno je to o… (It´s All About…) lidské blízkosti. V interaktivním představení rakouské choreografky Helene Weinzierl, kde nechybí nadsázka, nejsou protagonisti jen tři mužští performeři, ale i vy sami. Nejprve ve vlastním světě, posléze ve vztahu s druhými, společně vytvářejíc novou realitu. Na první pohled zábavná setkání však v sobě skrývají i absurditu současné společnosti. 

O čem je život? O všem a o ničem.

 

Představení obsahuje mluvené slovo, přepis najdete zde.

 

Užijte si dvojnásobný taneční zážitek a získejte zvýhodněnou vstupenku na představení It's all about v Národní knihovně ČR 24. června a na navazující I carry, you hold v divadle PONEC. Při nákupu zvolte kategorii "Double bill". 

 


Helene Weinzierl (AT)
Rakouská tanečnice a choreografka. V roce 1995 založila vlastní soubor CieLAROQUE/helene weinzierl, se kterým vystupuje po celém světě. Její díla se pohybují na pomezí tance a divadla, často jsou interaktivní a zabývají se socio-politickými tématy. Získala několik ocenění, např. od města Salcburk (2010) nebo Federálního ministerstva školství a umění v Rakousku (2012), ale také Amnesty International Award for the Art in Edinburgh (2005). V roce 1990 založila tanzimpulse Salzburg k pořádání tanečních událostí, a je uměleckou ředitelkou PERFORMdANCE Festival Salzburg.

Vstupenky

Foto: Wolfgang Lienbacherr

#tanecpraha