KONCEPT A CHOREOGRAFIE 

Věra Ondrašíková

SVĚTELNÝ DESIGN

Dan Gregor

SOFTWARE ARCHITECT & LIVE PROGRAMMING 

Michal Rydlo

HUDBA

Filip Míšek

INTERPRETACE 

Jaro Ondruš, Josef Kotěšovský

DRAMATURGIE 

Marta Ljubková

KOSTÝMY

Hana Frišonsová

PRODUKCE 

Lucie Špačková, Tomáš Grúz

ZA PODPORY 

PONEC – divadlo pro tanec, Ministerstvo kultury ČR, Magistrát Hl. města Prahy, AV MEDIA-technologický partner představení, Nethemba, DAMU, RPiShop, Česká centra

DÉLKA

20 minut

GUIDEd Tour je událost, kterou Vás zve Věra Ondrašíková & kol. na ochutnávku mezinárodně úspěšné inscenace GUIDE s živou hudbou Filipa Míška. Jaro Ondruš získal za svůj výkon ocenění Tanečník roku 2016, Dan Gregor a Michal Rydlo Cenu za světelný design a celá inscenace si odnesla Cenu diváků České taneční platformy téhož roku. Zavede nás do světa nejen pohybu, ale i světel, která vytvářejí překvapivé, až mystické iluze v cca 20minutové ukázce. Omezený počet diváků tak může dorazit do PONCE v každou celou hodinu, kvůli limitujícím opatřením je třeba se i na tuto akci zdarma zaregistrovat přes GoOut.

V úterý 16. června od 19:30 proběhne v divadle PONEC oficiální vyhlášení vítěze soutěže o Divokou kartu Tanečních aktualit. Výherce získá balíček mediální podpory v hodnotě 50.000 Kč na příští sezonu. Po jeho skončení proběhne přípitek na baru a diskuse o potřebách medializace tance, jejich možnostech a formách. Na akci se prosím registrujte zde.

Vstupenky

Photo: Vojtěch Brtnický
Photo: Vojtěch Brtnický

Související představení

GUIDE

Věra Ondrašíková & Kolektiv (CZ)
20:00
PONEC - divadlo pro tanec

#tanecpraha