GRACES - Behind the scenes

Nadchly vás GRACES Silvie Gribaudi? Nahlédněte s kamerou do zákulisí vzniku představení.

Film GRACES - Behind the scenes reflektuje samotný tvůrčí proces, stejně jako vztahy, kterým dal vzniknout - ať už k místům nebo lidem, kteří se na vzniku představení přímo či nepřímo podíleli. Celým filmem prostupuje myšlenka, že naprosto vše, každý dílčí přítomný okamžik je cenný v tom, že se může stát důležitým prvkem umělecké struktury.

V dokumentu záznam z představení střídají exkluzivní záběry Silvie Gribaudi a tanečníků včetně Mattea Maffesantiho, který je zároveň autorem snímku. Projděte spolu s tvůrci v čele cestu, která vedla ke vzniku představení, přes jednotlivé fáze i inspirativní místa a setkání.

Díky laskavému svolení Zebra Cultural Association si film můžete na našem kanálu Vimeo zhlédnout zdarma nebo za dobrovolný příspěvek od 11. do 26. září. A oprášit vzpomínky na strhující představení v Praze, Brně, Táboře a Ostravě.

Tak snad přístě na viděnou, Silvie!

 


Still blown away from Silvia Gribaudi's Graces? Peek behind the scenes with a film documentary.

GRACES - Behind the scenes is a peek behind the scenes of the performance Graces, by Silvia Gribaudi. It contains the echo of its own creative process, as well as of the relationship with the places and people that have hosted the company, and of the idea that everything, every single present moment can become a valuable part of the artistic structure. 

Images from the show alternate with exclusive footage featuring Silvia Gribaudi, the performers, and Matteo Maffesanti, the director and author of the video. This is a journey that goes beyond the performance and talks about how the piece came to light and developed itself, the places it has touched so far and how much of them it has carried along. 

Thanks to a kind collaboration with Zebra Cultural Association you can now watch the film for free or for a voluntary contribution on our Vimeo channelThe film will be available from September 11 to 26. Don't miss your chance and refresh the great memories of the thrilling shows in Prague, Brno, Tábor and Ostrava.

Hopefully, see you soon again, Silvia!

Vstupenky

Termín akce: 11. 09. 2021 - 26. 10. 2021

#tanecpraha