zobrazit starší představení »
Praha 09:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce
Praha 19:30 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM Vstup volný
* Diskuze
Praha 09:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce
Praha 16:00 PONEC
TANEC PRAHA DĚTEM Vstup volný
Praha 08:55 ZŠ Barrandov
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce pro odbornou veřejnost
Praha 08:55 ZŠ Barrandov
TANEC PRAHA DĚTEM
* Neveřejná akce pro odbornou veřejnost
Praha 10:00 PONEC
Premiéra TANEC PRAHA DĚTEM Dětem hlavní program
* Školám
Praha 16:00 PONEC
Premiéra TANEC PRAHA DĚTEM Dětem hlavní program
Praha 16:00 Nám. Jiřího z Podě...
VEN.ku TANCI Dětem doprovodný program Vstup volný
Praha 20:00 Jatka78
hlavní program
* Opening Night
Praha 18:00 Nám. Míru
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné nám.
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 Vítězné náměstí / ...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:00 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 18:45 U Letenského zámeč...
VEN.ku TANCI doprovodný program
Praha 20:30 Střecha Parking Ce...
VEN.ku TANCI doprovodný program
* Vstupné dobrovolné, nutná rezervace, Wilsonova 6, Praha 1
Praha 10:30 PONEC
doprovodný program
* Workshop a diskuze
Praha 20:00 PONEC
doprovodný program
* Filmová projekce
Praha 16:30 Piazeta ND
VEN.ku TANCI doprovodný program Vstup volný
Praha 20:00 Hudební divadlo Ka...
hlavní program
* Událost sezony
Praha 20:00 Hudební divadlo Ka...
hlavní program
* Událost sezony
Praha 18:05 Náměstí Republiky
Vstup volný Praha
Praha 10:05 HAMU

Who needs a dramaturg?

Guy Cools (BE)

doprovodný program HAMU
* seminář
Praha 22:00 EXPO 58
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 22:00 EXPO 58
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 20:00 PONEC

undo, redo and repeat (projekt TANZFONDS ERBE)

Christina Ciupke & Anna Till (DE)

Praha
Praha 11:00 PONEC

undo, redo and repeat (projekt TANZFONDS ERBE)

Christina Ciupke & Anna Till (DE)

Praha
* TANEC PRAHA STUDENTŮM
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 10:00 Studio ALTA
doprovodný program Studio ALTA
Praha 14:00 dvorek hostelu Bou...
doprovodný program Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 10:00 PUNCTUM/KRÁSOVKA K...
doprovodný program
Praha 15:00 Studio ALTA
Praha
Praha 16:00 Studio ALTA
Praha
* veřejná prezentace workshopu
Praha 19:00 Skautský institut

Moving Orchestra

CreWcollective

Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 18:00 Nám. Míru
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 10:00 PONEC
hlavní program Praha
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 18:00 PONEC
hlavní program Praha
* TANEC PRAHA DĚTEM
Praha 18:05 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný
* VEN.ku TANCI
Praha 16:00 Český rozhlas

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

Dětem doprovodný program Praha
* rezervace nutná na lucia.rackova@tanecpraha.eu
Praha 18:00 Náměstí Václava Ha...
Vstup volný Praha
* VEN.ku TANCI
Praha 20:00 PONEC
* Dance NEWs III
Praha 18:00 Vítězné náměstí/Še...
doprovodný program
* VEN.ku TANCI
Praha 15:15 Karlín
Vstup volný Praha
* v rámci festivalu United Islands
Praha 17:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Praha 17:05 PONEC

Taneční bojovka

Jan Bárta & Zdenka Brungot Svíteková & Barbora Látalová (CZ)

doprovodný program Praha
* rezervace nutná na lucia.rackova@tanecpraha.eu
Praha 19:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Praha 17:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)

Praha 19:00 GHMP Colloredo - M...

Siena - site specific

La Veronal (ES)